zobacz poprzednie gry miejskie »

Gra miejska "ZOBACZ ROWER"


Termin: 7 czerwca 2014
12:00 - start gry
16:00 - wyniki, rozdanie nagród, świętowanie

Po raz trzeci w historii Święta odbędzie się Rowerowa Gra Miejska.

Tym razem spotkamy się w celu przejęcia kontroli nad światem! W emocjonującej, czterogodzinnej rozgrywce będziecie musieli nieźle się postarać, by odnaleźć tajemniczy artefakt starożytnych Krakków, który pozwala przejąć totalną kontrolę...

Szczegółowe informacje dostaniecie po zgłoszeniu się do gry.

Tegoroczna rozgrywka będzie połączeniem science fiction, baśni oraz jeszcze kilku innych słów, niepozwalających przejść obok niej spokojnie. Trzeba przejść rozentuzjazmowanym i wyczekiwać publikacji adresu do zgłoszeń! Szczególnie, że w tym roku współpracujemy z firmą LEVEL152, która specjalnie dla nas na platformie gOffline tworzy aplikację mobilną, będącą silnikiem naszej gry. Internet, technologie, kody QR, zdjęcia, muzyka, filmy, emocje, zadania, niespotykane miejsca, ciekawa trasa, podejrzani agenci... To tylko część z rzeczy, których możecie się spodziewać. No i ROWER.

NAGRODY! Nagrodami będą książki, gry, wejściówki na wydarzenia kulturalne, do kin i teatrów, gadżety rowerowe, vouchery na jedzenie i picie, usługi i wiele innych.. Najlepsze jest to, że wybierać je będziecie sami w trakcie gry! Dla najlepszych mamy też bardzo ekskluzywne 3 nagrody główne, związane ze spaniem, kąpielami, relaksem i pysznym jedzeniem.


Gra miejska odbywać się będzie w ramach akcji charytatywnej ZOBACZ ROWER.

Może w niej wziąć udział 40 drużyn, min. dwu-, max. czteroosobowych. Gra skierowana jest do uczestników powyżej 16 r.ż. Zgłoszenia przyjmujemy od 28 maja do 4 czerwca 2014 lub do wyczerpania miejsc w grze.


Rejestracja pod adresem: http://www.goffline.com/rower-rejestracja
 

Zebrałeś drużynę? Upewnij się, kto posiada telefon z systemem Android, z dostępem do Internetu, aparatem fotograficznym, odtwarzaczem plików MP3 oraz video oraz słuchawki kompatybilne z telefonem - ta osoba powinna zostać Przywódcą drużyny (na jej telefon zostanie ściągnięta aplikacja, dzięki której będziemy obsługiwać grę). Jest to bardzo ważne, gdyż jedna drużyna może posługiwać się tylko jedną aplikacją. Teraz wystarczy wypełnić formularz, i poczekać na kontakt mailowy od organizatora. Wszelkie informacje o tym, gdzie zaczynamy grę przekażemy wam przez aplikację oraz wiadomość e-mail, wysłaną najpóźniej dzień przed eventem.

Bardzo prosimy o zgłaszanie 4 osobowych drużyn - chcemy maksymalnie wykorzystać miejsca w grze. Nie masz paczki na grę? Zaznacz w formularzu opcję: „chcę dołączyć do innej drużyny”, pomożemy ci znaleźć komplet osób.

Masz pytania? Pisz: a.pobiedzinska@swietocykliczne.pl


Regulamin gry miejskiej "ZOBACZ ROWER" Załącznik 1 - oświadczenie uczestników Załącznik 2 - oświadczenie opiekuna uczestnika niepełnoletniego

Wyjątkowo w tym roku możliwość wystawienia swojej drużyny mają drużyny reprezentujące swoje firmy i korporacje, wspierające akcję charytatywną ZOBACZ ROWER, w której gra miejska to tylko jedna ze składowych. Za wpłaty przekazane przez partnerów zostaną zakupione tandemy dla wychowanków SOSW dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Możliwość indywidualnego dołożenia się do zbiórki będzie także po zakończeniu gry. Otwórzcie swoje serca i portfele dla podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja!

NIE DAJ SIĘ.
ZRÓB COŚ W KOŃCU PO SWOJEMU.
ZOBACZ ROWER.

Wydarzenie na Facebooku


Organizatorami akcji ZOBACZ ROWER są:

 • Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów

  Główny organizator szóstej edycji festiwalu kultury rowerowej - Święto Cykliczne. KMR jest odpowiedzią społeczności krakowskich rowerzystów na potrzeby budowania odpowiedniej infrastruktury rowerowej. Stowarzyszenie prowadzi również szereg działań na rzecz edukacji oraz promocji związanej z ruchem rowerowym.

  Nasza wizja Krakowa to zrównoważony i bezpieczny transport oraz przestrzeń publiczna przyjazna dla mieszkańców, turystów i lokalnego biznesu.

 • Sheraton Krakow Hotel

  5-gwiazdkowy hotel położony nad brzegiem Wisły, który oferuje gościom najwyższą jakość usług oraz przepiękny widok na Bulwary Wiślane w Krakowie oraz Zamek Królewski na Wawelu. Od Rynku Głównego, Kazimierza i najważniejszych atrakcji Krakowa dzieli go jedynie 10-minutowy spacer. 232 komfortowe pokoje, przestronne atrium z przeszklonym dachem oraz 12-metrowym drzewem, letni taras na piątym piętrze hotelu, czy sportowa atmosfera baru SomePlace Else zapraszają zarówno osoby podróżujące jak i mieszkańców Krakowa. Sheraton Krakow Hotel jest współinicjatorem, współorganizatorem, sponsorem i uczestnikiem akcji „ZOBACZ ROWER”.

 • Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja

  Stowarzyszenie działa na rzecz dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku – uczniów i absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie, propagowanie i upowszechnianie kultury fizycznej, sportu, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych oraz działania rehabilitacyjne, edukacyjne i kulturalno-oświatowe.

  Stowarzyszenie Nadzieja jest organizatorem, uczestnikiem oraz beneficjentem akcji „ZOBACZ ROWER.”

 • LEVEL152

  Krakowska firma wspierająca akcję technologicznie przy użyciu platformy gOffline. Firma specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach możliwych jedynie dzięki synergii w takich obszarach jak nowe technologie, e-marketing i m-marketing  miast i regionów, angażowanie poprzez edukację i zabawę. Oprócz komercyjnych rozwiązań, firma na co dzień promuje i aktywnie wspiera technologicznie działalność firm oraz instytucji w zakresie CSR, Serious Games oraz integracji lokalnych społeczności.

 • Developerem aplikacji mobilnej jest firma 3Step.