Święto Cykliczne 2014 w liczbach

11 lipca 2014

Małe podsumowanie... 
Hej, działo się!

10 czerwca 2014

Maciek przyjechał na nasze Święto Cykliczne aż z Tarnowa i nie tylko świetnie się bawił, ale też ku pamięci utrwalił wydarzenia finałowe na wspaniałych filmach. A działo się sporo! Tutaj możecie zobaczyć krótką relację z całości imprezy:

Piknik finałowy Święta Cyklicznego rozpoczął Marcin Hyła, prezes stowarzyszenia Miasta dla Rowerów, oraz krakowscy politycy, opowiadający o tym, co zamierzają zrobić dla rowerzystów:

Zaś jednym z punktów programu, które wzbudziły największe zainteresowanie widzów, był już tradycyjnie ;) pokaz przecinania zabezpieczeń rowerowych:

A to filmy już od innego autora i w nieco innym stylu :). Jeżeli masz czas i ochotę na oglądanie blisko godzinnego materiału (tyle trwają łącznie obydwie części), to tu możesz zobaczyć (prawie) w całości Wielki Przejazd Rowerowy 2014: część 1 i część 2.

Wiele zdjęć i filmów znajdziecie też na naszym profilu na Facebooku.


 
Dojechaliśmy!!!

8 czerwca 2014

I kolejne Święto Cykliczne za nami! Przejechaliśmy, poświętowaliśmy i bawiliśmy się super! Więcej relacji zapewne już niedługo, a na razie zobacz zdjęcia w naszym albumie na Facebooku oraz relację filmową:

Byłeś(aś), widziałeś(aś), coś Ci się (nie) podobało? Skomentuj!


 
   Dzisiaj na Święcie Cyklicznym:

 
Startujemy!!!

2 czerwca 2014

Wczoraj zakończyła się nasza crowdfundingowa zbiórka - dziękujemy za wszystkie wpłaty! Jak możecie zobaczyć po prawej stronie, zebraliśmy ponad 17 tysięcy złotych, a więc 116% normy! :) Jeszcze raz ogromne dzięki!

A już dzisiaj zaczynamy festiwal, nowohuckim slajdowiskiem o wyprawie rowerowej przez Azję Środkową. Szczegółów wydarzeń każdego dnia szukaj na naszej stronie!


 
Rower na TAK!

26 maja 2014

85% Krakowian wypowiedziało się we wczorajszym referendum za budową większej ilości dróg rowerowych w naszym mieście!

To nasz wspólny sukces i znakomity powód, aby wesprzeć tegoroczne Święto Cykliczne (zostało już tylko 6 dni do końca zbiórki pieniędzy!) - a potem oczywiście świętować na finale 8 czerwca!

A tu możesz zobaczyć, jak krakowscy rowerzyści mówią "Rower na TAK!":


 
Niech nas zobaczą!

21 maja 2014

Już w najbliższych dniach w mieście pojawią się plakaty tegorocznego Święta Cyklicznego. Przedpremierowo nasz wspaniały plakat możecie już oglądać na naszej stronie!

Ale nie tylko podziwiajcie, pomóżcie nam też w ich rozpowszechnianiu! Ściągnijcie plakat z naszej strony, wydrukujcie kilka sztuk i rozwieście w miejscach, w których bywacie - np. w waszym miejscu pracy, uczelni czy szkole - tak aby i inni rowerzyści mogli dowiedzieć się o Święcie!

Jeżeli nie macie możliwości samodzielnego wydrukowania plakatu, a chcecie pomóc nam w akcji plakatowania - zgłoście się do Oli: ola.pohorecka@swietocykliczne.pl


 
Tydzień rowerowych atrakcji

19 maja 2014

Święto Cykliczne to nie tylko finał 8 czerwca, ale cały tydzień rowerowych atrakcji poprzedzających ten dzień! Program imprez towarzyszących możecie już zobaczyć na naszej stronie! Serdecznie zapraszamy na wszystkie!

Pamiętajcie też, że aby to wszystko się udało, potrzebna jest Wasza pomoc! Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na organizację Święta na portalu PolakPotrafi! Kliknij i wspomóż nas choćby drobną sumą! Możesz dostać za to super nagrody!


 
Zapraszamy na grę miejską!

15 maja 2014


Zapraszamy na Rowerową Grę Miejską Święta Cyklicznego. Gra odbędzie się 7 czerwca. Tym razem spotkamy się w celu przejęcia kontroli nad światem! W emocjonującej, czterogodzinnej rozgrywce będziecie musieli nieźle się postarać, by odnaleźć tajemniczy artefakt starożytnych Krakków, który pozwala przejąć totalną kontrolę...

Gra organizowana jest w ramach akcji charytatywnej ZOBACZ ROWER. Szczegółowe informacje tutaj.


 
Trasa Wielkiego Przejazdu Rowerowego

12 maja 2014

Tego jeszcze na naszym święcie nie było! W tym roku będzie nie jeden, ale dwa Wielkie Przejazdy Rowerowe! Główny przejazd wyruszy z Błoń (Cichego Kącika) 8 czerwca o godz. 12:00, natomiast o 13:00 z Alei Róż obok placu Centralnego w Nowej Hucie wyruszy Nowohucki Przejazd Rowerowy. Oba przejazdy spotkają się w miejscu finału Święta Cyklicznego - na terenach Muzeum Lotnictwa w Czyżynach. Szczegóły na naszej mapce!

Do Waszej dyspozycji jest już również nasza Księga Gości, w której już teraz możecie dzielić się z nami swoimi komentarzami i uwagami dotyczącymi tegorocznego Święta Cyklicznego!


 
Wspieraj Święto Cykliczne na PolakPotrafi!

9 maja 2014

Stwórz z nami, właśnie w Krakowie - mieście, w którym ponoć NIE DA SIĘ, największy festiwal rowerowy w Polsce. Nie dość, że staniesz się organizatorem, to dodatkowo możesz zyskać oryginalne gadżety czy usługi! W zeszłym roku dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy prawie 15 tys. złotych i zorganizowaliśmy fantastyczne święto wszystkich rowerzystów! I w tym roku zdecydowaliśmy się na tę formę finansowania, jako najbardziej pasującą do idei Święta Cyklicznego - w końcu to festiwal tworzony przez społeczność.

Nie czekaj, wejdź na PolakPotrafi, wybierz jedną z super nagród i zrób z nami Święto!


 
A czy Ty umiesz jeździć na rowerze?

4 maja 2014

Piękna pogoda w ostatnich dniach (pomijając może wczoraj ;)) "wyciągnęła" na krakowskie ulice dużą liczbę rowerzystów. Niestety, wielu z nich nie zawsze wie, jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się w ruchu ulicznym. A czy Ty potrafisz bezpiecznie jeździć na rowerze?

Sprawdź się w naszym teście, który przygotowaliśmy dla Was z okazji Święta Cyklicznego przed dwoma laty, ale zawsze wartym przypomnienia!


 
Otwarte spotkanie Święta Cyklicznego

26 kwietnia 2014

Święto Cykliczne Kraków 2014 - 8 czerwca - to już za miesiąc!

Trwają intensywne przygotowania, by kolejna edycja Festiwalu Miejskiej Kultury Rowerowej była jeszcze lepsza!

Masz chwilę wolnego czasu, chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi, wziąć udział w wielkiej społecznej akcji? Zapraszamy! Satysfakcja ze współudziału w tworzeniu najlepszej rowerowej imprezy w mieście gwarantowana!

Czy Święto Cykliczne może obyć się bez CIEBIE?

Czytaj dalej »

 
Ambasada Krakowian - nasze miejsce

24 kwietnia 2014

Wielkie otwarcie już za nami! Od 4 kwietnia działa Ambasada Krakowian - miejsce dla tych, którzy chcą zmieniać nasze miasto. Święto Cykliczne Kraków ma w tym swój udział.

Czytaj dalej »

 
Na Święto Cykliczne zapraszają...

22 kwietnia 2014

Obejrzyjcie filmowe zaproszenie na Święto Cykliczne od kabaretu Łowcy.B (i oczywiście, koniecznie bądźcie z nami 8 czerwca): 
Zrób z nami Święto Cykliczne 2014!

18 lutego 2014

Święto Cykliczne 2014 poszukuje osób chętnych do jego współtworzenia!

Czytaj dalej »

 
ŚC 2014 - zaproszenie do współpracy

8 stycznia 2014

Rozpoczęliśmy już prace nad Świętem Cyklicznym 2014, które w tym roku odbędzie się w niedzielę 8 czerwca.

Zapraszamy wszystkie firmy chętne do współpracy przy Święcie Cyklicznym 2014 w charakterze sponsorów, partnerów itp.! Pobierz szczegółową ofertę