To już za 3 dni!

6 czerwca 2013

Już za trzy dni punkt kulminacyjny Święta Cyklicznego - pojedziemy w Wielkim Przejeździe Rowerowym ulicami Krakowa! W tym roku jedziemy pod dwoma hasłami - ogólnopolskim "Śluzy malować, zalegalizować" i naszym, krakowskim - "Połączmy Kraków rowerowo".

Nasze postulaty sformułowaliśmy w oparciu o przeprowadzone kilka miesięcy temu badania potrzeb i oczekiwań krakowskich rowerzystów. Właśnie o tych badaniach i płynących z nich wnioskach dyskutować będziemy podczas debaty, która odbędzie się dzisiaj, w czwartek 6 czerwca, o godz. 18:00 w BAL-u.

Zaś podczas Wielkiego Przejazdu w niedzielę 9 czerwca przedstawiciele stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów symbolicznie powieszą na drzwiach Urzędu Wojewódzkiego plakat z naszym hasłem: "Śluzy malować, zalegalizować". Dlatego też trasa przejazdu uległa pewnej modyfikacji - pojedziemy m.in. przez ulicę Basztową, gdzie mieści się Urząd Wojewódzki.

Zanim jednak wystartuje Wielki Przejazd, z różnych punktów Krakowa w kilku grupach ruszymy w Zlocie Gwiaździstym, aby wspólnie spotkać się na miejscu startu Wielkiego Przejazdu! Zachęcamy do udziału również i w tych przejazdach, jako "rozgrzewce" przed "daniem głównym"!

Wszystkie informacje dotyczące trasy Wielkiego Przejazdu oraz Zlotu Gwiaździstego znajdziesz na naszej mapie.

A na naszej stronie możecie już znaleźć szczegółowy program wszystkich atrakcji, które czekają na was na Pikniku Finałowym Święta Cyklicznego, zaraz po Wielkim Przejeździe - a jest ich naprawdę niesamowita ilość! Przybywajcie koniecznie!