Cyklofotografia: są pierwsi zwycięzcy!

4 czerwca 2013

Znamy już pierwszych zwycięzców tegorocznej Cyklofotografii! W kategorii specjalnej Cycle Chic nagrodę zdobył Maciej Wnuk za zdjęcie, które możecie obejrzeć poniżej:

Klikając na zdjęcie możesz przeczytać więcej o uzasadnieniu werdyktu, jak i o samej nagrodzie, którą zdobył autor zdjęcia.

Znamy także część wyników konkursu głównego. Konkretnie, znamy zdobywców miejsc od drugiego do piątego oraz wyróżnień (nagrodzone zdjęcia możesz zobaczyć na blogu Wolny Rower). Nie mamy natomiast wciąż jeszcze zdobywcy pierwszej nagrody i w tej sprawie będziemy chcieli odwołać się do Waszej opinii! Pomóżcie nam wybrać zwycięzcę Cyklofotografii! Przejrzyjcie galerię i zagłosujcie na zdjęcia, które najbardziej się Wam podobają, na tej stronie! Głosować można do piątku 7 czerwca 2013 do godziny 23:59.
 

Tymczasem - mimo niesprzyjającej pogody - wydarzenia Święta Cyklicznego trwają! Mamy w programie również coś dla tych, którzy nie mają czasu w dzień, albo po prostu lubią szwendać się po Krakowie nocą:

ROWEROWY KRAKÓW NOCĄ - wycieczka z przewodnikiem. Wtorek 4.06, zbiórka o 20.00 na Placu Szczepańskim. Koniec w BALu na Ślusarskiej 9.

ALLEYCAT - nocny, miejski wyścig z zadaniami i nagrodami... do zgarnięcia. Potrzebne będą: długopis, kartka papieru i oświetlenie. Czwartek 6.06, start o 21:21 z Ronda Mogilskiego (Fort)

Zapraszamy wszystkich rowerowych nocnych Marków!