BALowy start Festiwalu!

31 maja 2013

Moment, w którym po miesiącach przygotowań, dopracowywania szczegółów, szycia na miarę i stawania na rzęsach w końcu można odpalić festiwal, to moment kulminacji wszystkich pozytywnych emocji, ogromnej energii i mocy. Inaguracyjne imprezy towarzyszące Świętu Cyklicznemu w tym roku będą miały miejsce w BALu.
 

Festiwal zaczynamy już dzisiaj, w piątek - zaraz po majowej masie krytycznej - Balem w BALu. To pozytywne wibracje na początek Święta oraz integracja wszystkich zdrowo i rowerowo zakręconych. Zagra Herbaciarz, visual: Bartolomeo i YHYM.Studio. W programie między innymi wystawa multimedialna "Portret krakowskiego rowerzysty" - prezentacja zdjęć rowerzystów z 2012 roku - Bartolomeo Koczenasz i YHYM.Studio.
Miejsce i czas akcji: godz. 20:00, BAL, ul. Ślusarska 9.
 

Sporo będzie się działo w BALu również w Dzień Dziecka. Zakręcona ekipa zaprasza dzieci mniejsze i większe na rowerowy bal... do Balu! Zakręcony Dzień Dziecka to jedna z pierwszych imprez towarzyszących tegorocznemu Świętu Cyklicznemu. Będzie to doskonała okazja, żeby najmłodsi krakowscy rowerzyści sprawdzili umiejętności jazdy na swoich jednośladach w Slalomie Żółwia, wykazali się kreatywnością podczas licznych warsztatów twórczych czy poznali budowę i rodzaje rowerów różnorakich. Szczegółowy opis wydarzenia można przeczytać w zakładce Program.
Miejsce i czas akcji: godz. 11:00-16:00, BAL, ul. Ślusarska 9
 

Niedziela natomiast to kiermasz części i gadżetów rowerowych, czyli niezła gratka dla każdego, kto chce odpicować sobie rower!
Miejsce i czas akcji: godz. 12:00, BAL, ul. Ślusarska 9
 

Program na kolejne dni Festiwalu znajdziecie na naszej stronie.