Poznaj ekipę Święta Cyklicznego!

3 maja 2013

Kto robi dla Was Święto Cykliczne? Rowerzyści tacy jak Wy! Na tej stronie możesz poznać ekipę tegorocznego Święta Cyklicznego.

Także i Ty możesz jeszcze do nas dołączyć! 7 maja o godzinie 18:30 w Pracowni przy Rynku Głównym 27 odbędzie się ostatnie już otwarte spotkanie dla osób chętnych do pomocy przy organizacji Święta Cyklicznego. Jeżeli chcesz robić z nami ten festiwal, przyjdź!


Święto Cykliczne - festiwal Miejskiej Kultury Rowerowej - zaczynamy już dokładnie za miesiąc! Program opracowany, pieniądze na atrakcje się zbierają, nasza ekipa liczy ponad 40 osób, które chcą zmieniać świat.

Chcesz działać z nami, zamienić leniwy letni maj w miesiąc pełen sensu i radości?

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY NA SZYBKIE AKCJE - prace manualne przy falcowaniu Gazety Cyklicznej, produkcji szprychówek, różnorakie zadania przy akcjach promocyjnych. Znajdzie się coś dla każdego - i dla tego, co woli gadać z ludźmi, i dla tej, co woli w ciszy medytować przy wycinaniu papieru, i dla tych, co lubią rowerem śmigać z jednego miejsca do drugiego i rozwozić plakaty, zostawiać na rowerach ulotki z informacją o święcie.

Im będzie nas więcej, tym spokojniej odbędą się przygotowania do imprezy. Ustalimy terminy działań tak, by zadania były jak najmniej czasochłonne i zgrane z Twoimi planami.

Poza tym mamy kilka bardziej odpowiedzialnych zadań: jest to współpraca w ekipach zajmujących się finansowaniem, ogarnianiem miejsca...

Korzyści dla Ciebie? Oprócz satysfakcji z działalności społecznej (co nie każdego może skusić) oferujemy - w zależności od akcji - pyszne jedzonko, dobrą muzę, fajny czas w świetnym towarzystwie. A jako, że zbieramy najbardziej pozytywnych, energetycznych ludzi z miasta, będziesz miał okazję wszystkich ich poznać.

UWAGA! Dla studentów, którzy nie zaliczyli jeszcze swoich praktyk dajemy możliwość odbycia ekspresowych praktyk u nas.

Jeśli nie możesz być na wtorkowym spotkaniu, a chcesz działać z nami, napisz nam wiadomość - a.pobiedzinska@gmail.com, znajdziemy dla Ciebie jakąś robotę dopasowaną specjalnie do Twoich umiejętności, potrzeb i możliwości czasowych :) Nawet kilka godzin z Twojego życia, które poświęcisz na Święto sprawi, że na naszych twarzach pojawi się uśmiech.