Głosuj na zdjęcia "Cyklofotografii"!

21 maja 2012

13 maja zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Cyklofotografia 2012. Jury obraduje teraz nad wyłonieniem najlepszej fotografii, której autor otrzyma rower miejski.

W międzyczasie uruchomiliśmy możliwość głosowania na zdjęcia, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu. Na naszym profilu facebook, znajdziecie galerię prac konkursowych. Jak głosować? Wystarczy polubić i pochwalić się znajomym, jeśli któraś fotografia Wam się spodoba. Najpopularniejsze zdjęcie (z największą liczbą "lajków") zdobędzie nagrodę publiczności. Będzie to nagroda niespodzianka :) Głosy zliczamy do końca maja.

 
Skład Jury:

 • Bartolomeo Koczenasz
  Ten radosny człowiek to działacz na rzecz uśmiechu w Polsce. Jest kreatywnym fotografem, twórcą podróżniczego projektu Smiley Planet i organizatorem wielu społeczno-artystycznych wydarzeń propagujących uśmiech. Jego prace były wielokrotnie nagradzane i wystawiane w Polsce i za granicą. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje, tworzy i prowadzi zajęcia z Jogi Śmiechu.
  Portfolio: www.bartsmiles.com
 • Mieszko Stanisławski
  Fotoreporter, dokumentalista, podróżnik. Współpracował z głównymi tygodnikami i dziennikami w kraju, publikował w National Geographic Traveler, Courier International i wielu innych. Ma na swoim koncie kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych. Prowadzi warsztaty fotograficzne.
  www.mieszkostanislawski.art.pl
 • Stan Barański
  Mieszka w Krakowie i Warszawie. Prowadzi blogi stanbaranski.info, bikepolove.blogspot.com
 • Jan Mikołaj Michalski
  www.janmichalski.com
 • Marcin Wójcik
  ibikekrakow.com

Jurorom pomagają autorzy bloga wolnyrower.blogspot.com.

Regulamin konkursu.