Zapraszamy na Rowerową Grę Miejską

5 maja 2012

Masz dość kradzieży rowerów w Krakowie? Padłeś kiedyś ofiarą rowerowego złodzieja, albo znasz kogoś kto został w ten sposób pozbawiony swojego środka transportu? A może po prostu chcesz, by w naszym mieście zapanował spokój i ład - chociaż w tym jednym temacie... Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "tak" to wiedz, że teraz możesz coś z tym zrobić!

Zapraszamy na Rowerową Grę Miejską "Szajka Dobrych Ludzi Rozpracowuje Szajkę Złodziei Rowerów", 20 maja, godz. 13:00

Okazało się, że krakowskie kradzieże nie są czynami pojedynczych osób, lecz są one zakrojoną na szeroką skalę akcją Szajki Złodziei Rowerów (SZR). Niestety, Odpowiednie Organy, mimo swojej rzekomej władzy, nie są w stanie unieszkodliwić tej bandy opryszków - tak szeroko rozprzestrzenione są jej witki. Pragniemy zorganizować grupę, roboczo nazwaną Szajką Dobrych Ludzi Rozbrajającą Szajkę Złodziei Rowerów (SDLRSZR). Od naszego tajnego informatora, pracującego dla Odpowiednich Organów wiemy, jak dostać się do SZR i jej bossa, Cichego Benka. Jedyne, czego potrzebujemy to członków grupy! Pomóż nam dorwać Cichego Benka i jego SZR.

Cała akcja zaplanowana jest na niedzielę 20 maja, w godzinach południowych (13-17). Należy się spodziewać wielu emocji, wprost wyjętych z filmu kryminalnego. Takich atrakcji nie przeżyjesz nigdzie indziej!

Jednak NIE NALEŻY spodziewać się rozlewu krwi - członkowie SZR jak ognia boją się wszelkich czerwonych płynów. W gruncie rzeczy nie używają nawet broni. I brzydzą się przemocą. Dlaczego my się ich tak boimy...

Chcemy, by SDLRSZR działała w zespołach, najlepiej 2-3 osobowych, przemieszczających się na rowerach, gotowych na pełne poświęceń poszukiwanie kryjówki Cichego Benka.

Oprócz korzyści, jaką jest spokój krakowskich rowerzystów, dla zespołów, które rozbroją SZR przewidzieliśmy nagrody (rowerowo - książkowo - kulturalno - kulinarne).

Czy jesteś gotowy na duże emocje wprost z filmu kryminalnego (ale dozwolonego od lat 12)?
Czy jesteś gotowy na spotkanie oko w oko z szefem krakowskiej SZR?

Jeśli tak - zapraszamy Cię na grę miejską!
 
Termin: 20 maja,
Start: godzina 13,
Miejsce startu: utajnione
Zakończenie gry i rozdanie nagród: godzina 17,
Koszt: 0,00 zł
Zgłoszenia 2-3 osobowych zespołów na rowerach prosimy wysyłać na adres Rowerowa.Gra.Krk@gmail.com. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 maja o 23.59 :)
PS. Chcesz być lepiej niż inni przygotowany do gry? Polub stronę Mamy DOŚĆ kradzieży rowerów w Krakowie oraz Święto Cykliczne Kraków na Facebooku, tam wszystko może być wskazówką pomocną na trasie. Może, ale nie musi. Nigdy nie wiesz...
PS2 Nie masz roweru, a chcesz wziąć udział w Grze? Odezwij się do nas, mamy niezłe kontakty!